2017 yil 30 iyunda Bosh ofisda “VISA kartasi oching va Bali oroliga ikki kishilik yullanmani yutib oling” aktsiyasi doirasida Sovrinlarni ikkinchi oraliq yunalish bo’lib o’tdi.
Birinchi yunalishda bo’lgani kabi, tashkilotchilar o’tkazish jarayonining shaffofligini namoyon qildilar. O’ynalishga kelgan Mijozlar ularning karta raqamlari lotereyada ishtiroq etayotganligiga shaxsan ishonch hosil qilishlari mumkin edi. Har bir kelgan Mijozga Bank nomidan sovg’alar topshirildi.
Mehmonlarga – o’ynalish ishtirokchilariga baraban aylantirish va umumiy mikdordan sovrinli raqamlar chiqarish imkoni taqdim qilindi. 10ta maishiy texnika buyumlari yunaldi va bus afar omad sovrinlarni yutgan Amaliyotlar boshqarmasi, Mirzo-Ulug’bek, Shayhontohur, Mirobod va Samarqand filiallari mijozlariga kulib boqdi.
Yakuniy uynalish 2017 yil 1 avgustda soat 16:30 da Bankning Bosh ofisida bo’lib o’tadi.
Eslatib o’tamiz, Aktsiya 31 iyulgacha davom etadi, bankning har qaysi bo’linmasiga borib, GOLD yoki VISA CLASSIC kartasini ochish va sovrinlar uchun kurashib ko’rishga hali vaqt bor!
Maishiy texnikadan tashqari 2017 yil 1 avgustda Super Sovrin - “Hammasi kiritilgan” tizimi bo’yicha 2017 yil 18 avgustdan 30 avgustgacha Bali oroliga (Indoneziya) ikki kilishik o’ynaladi.
Aktsiyaning barcha ishtiroqchilarini bizning yakuniy o’yinimizda kutamiz!