"Asiamoney" xalqaro ishbilarmonlik nashri Agrobank tomonidan Asiamoney "Best Bank Awards" yillik mukofoti doirasida "Oʻzbekistondagi eng yaxshi raqamli bank" ("Best digital bank") deb tan olindi.
"Asiamoney" nashriyoti mutaxassislari, birinchi navbatda, bizning bankimiz "Agrobank mobile" ning qulay va funktsional mobil ilovasi, shuningdek, Rossiyaning "Sberbank Online" ilovasidan "Humo Agrobank" plastik kartalariga tezkor pul o'tkazmalari, yuridik xizmatlar uchun noyob onlayn kreditlar ekanligini ta'kidladilar. Yuridik shaxslar va jismoniy shaxslar uchun kredit kartalari.
Ta'kidlash kerakki, bugungi kunda mobil dasturdan 500 mingga yaqin jismoniy shaxslar va 50 mingdan ortiq yuridik shaxslar foydalanadi.
Bizning bank raqamli transformatsiya strategiyasini amalga oshirishda va masofaviy xizmatlarni rivojlantirishda innovator hisoblanadi. Bankning masofaviy xizmatlaridan foydalanuvchilar sonining yil sayin oshib borishi, mijozlarga o'z hayotlari va bizneslari uchun eng yaxshi echimlarni taklif qilishga intilishga yanada ko'proq kuch beradi!
Bankimizning nufuzli mukofotlari to'plami yana bitta bilan to'ldirildi!