Hamkor Mobile tizimiga O'zsanoatqurilishbank va Turkiston banklari ulandi
Hamkor Mobile tizimi yangi funktsiya bilan boyidi! Bizning ilovamiz yordamida pul mablag'larini O'zsanoatqurilishbank va Turkiston banklari plastik kartalariga o'tkazish mumkin!
Eslatib o'tamiz, bungacha kartadan kartaga pul o'tkazish xizmatlari kengayib, Milliy bank TIF va Ipoteka banklarini ham qo'shgandik.
Hamkor Mobile ilovasini o'rnatib oling
https://play.google.com/store/apps/details?id=uz.hamkorbank.mobile" target="_blank">https://play.google.com/store/apps/details?id=uz.hamkorbank.mobile (Android uchun);
https://itunes.apple.com/ru/app/hamkormobile/id1219223015?l=en&;mt=8" target="_blank">https://itunes.apple.com/ru/app/hamkormobile/id1219223015?l=en&;mt=8 (iOS uchun).
Hamkorbank Chet el kapitali ishtirokidagi "Hamkorbank" aksiyadorlik tijorat banki O‘zbekiston Respublikasi bank xizmatlari bozorida 1991 yildan buyon faoliyat yuritib kelmoqda. Bank 28 yil ichida Respublikaning barcha ma’muriy mintaqalarini qamrab olgan keng tarqalgan filiallar tarmogʻini shakllantirdi.