Ипотека-банк халқаро пул ўтказмалари тизимида яна бир янгилик. 2019 йил 4 январдан бошлаб банк шохобчаларида “Contact” тизими ишга тушди.
04.01.2019
«Ипотека-банк» АТИБ тизимида «Western Union», «Money Gram», «UniStream» ва «Zolotaya Korona» халқаро пул ўтказмалари тизимлари сафига «Contact» тизими қўшилди. Ушбу тизим банкда янги йилдан бошлаб ўз фаолиятини бошлади.  Энди сиз банкнинг исталган филиалига ёки халқаро пул ўтказмалари мавжуд шохобчаларига мурожаат қилган ҳолда «Contact» тизимининг чексиз имкониятларидан фойдаланишингиз мумкин!
«Contact» халқаро пул ўтказмалари тизими 170 тадан ортиқ давлатларда 500 мингдан ортиқ хизмат кўрсатиш шохобчалари эга бўлиб,  ўзининг тезкорлиги,  қулайлиги,  арзон тарифлари ва бивалюта ўтказмаларга эга эканлиги билан бошқа тизимлардан ажралиб туради.
Ташриф буюринг ва хизматларимизга баҳо беринг!  «Ипотека-банк» Сиз учун имконият яратишда давом этади.
Ipoteka bank Ipoteka-Bank missiyasi — oʼz aktsiyadorlari va bank mijozlari uchun eng yuqori darajadagi iqtisodiy qadriyatlarni yaratishdan iborat. Mijozlarga xizmat koʼrsatishning yuqori sifati va tanlangan bozorlardagi yetakchilik, kelajakdagi bank muvaffaqiyati uchun birinchi darajali ahamiyat kasb etadi.