Кредит керакми?
07.02.2022
Ҳар қандай зарурат учун молиявий ёрдам керак бўлса Туронбанкнинг кредитлари ас қотади. 3 йилгача бўлган муддатга 50 млн. сўмгача микроқарз. Хоҳласангиз нақд истасангиз пластик картага ўтказиб берилади. 3 йилгача бўлган муддатга 81 млн. сўмгача истеъмол кредити. Танлаган товар ёки хизматингиз учун пул ўтказиш йўли билан ажратилади. Бошланғич тўлов 0%. 4 йилгача бўлган муддатга йиллик 22,9 фоизда қулай автокредит. Бошланғич тўлов танланган автонинг 20 фоизи. "Spark"дан "Kia" ва "Volkswagen"гача харид қилинг.        Бирламчи уй-жой бозоридан янги хонадон сотиб олиш учун ипотека кредити. 17-18 фоизда 20 йилгача  бўлган муддатга 6 ойлик имтиёзли давр билан берилади. Бошланғич тўлов 15 фоиз. Ўзбекистондаги клиника ва санаторийларда саломатликни тиклаш учун махсус кредит. 3 йилгача бўлган муддатга 50 млн. сўмгача. Бошланғич тўлов 0%. Саёҳат учун уникал кредит. 12 ойгача бўлган муддатга 5 млн.дан 21 млн. сўмгача бўлган миқдорда расмийлаштиришингиз мумкин. Имтиёзли давр 2 ой, бошланғич тўлов 0%. Барча кредитлар андеррайтинг тизими ёрдамида тўлов қобилятингиз ва кредит тарихингиздан келиб чиқиб берилади. Филиаллар манзиллари расмий сайтда. FullHD - TuronBank Media