Kredit to`lovlarini kechiktirish
Tenge Bank mamlakatda karantin rejimi joriy etilishi bilan bog'liq bo'lgan vaziyatda vatandoshlarimiz haqida qayg`uradi. Tenge Bank O'zbekiston hukumati va O'zbekiston Respublikasi Markaziy bankining moliya bozorini tartibga solish va rivojlantirish bo'yicha chora-tadbirlarini qo'llab-quvvatlashni o'z burchi deb biladi va karantin davrida kredit bo'yicha kechiktirilgan to'lovni taqdim etishga tayyor.  Tenge Bank jismoniy shaxslar uchun kreditni kechiktirish bo'yicha arizalarni onlayn qabul qilishni boshladi! ⠀ Agarda siz kredit bo'yicha to'lovni kechiktirmoqchi bo'lsangiz: ➡️ Diqqat bilan saytimizda kredit bo‘yicha to‘lovlarni kechiktirishni taqdim etish shartlari bilan tanishib chiqing. ➡️ Havola orqali onlayn-arizani to'ldiring: https://tengebank.uz/ru/credit/otsrochka-po-kreditu. ➡️ Maksimal kechiktirish muddati 30.09.2020 gacha. ➡️ Arizani yuborganingizdan so'ng, u ko'rib chiqiladi va sizga natijalari xabar qilinadi.