Mikrokreditbank 76- bank xizmatlari markazini ishga tushirdi
28.10.2020     Kuni kecha Toshkent shahrining Shayxontoxur tumanida  navbatdagi bank xizmatlari markazi o'z faoliyatini boshladi. Ushbu amaliyotlarni kelgusida ham davom ettirib, joriy yil yakuniga qadar jami 90 ta zamonaviy markazlar ishga tushirilishi rejalashtirilgan.     ❓BXM nima? Uni ko'p ochilayotganining aholiga qanday foydasi bor?      BXM - bu ixcham bank markazlari bo'lib, u orqali tadbirkorlar va aholiga barcha turdagi bank mahsulotlarini taklif qiluvchi ofis.         Markazda mijozlar:   - mutaxassislar maslahatini olish,  -  hisob raqam ochish,  - krеdit olish uchun ariza bеrish,   - omonatlarni rasmiylashtirish,   - barcha turdagi to‘lovlar hamda xalqaro pul o‘tkazmalarini amalga oshirish imkoniyatiga ega.      Bunday ofislar banklarda tezkorlik hamda sifatlilik prinsiplariga juda mos keladi.