Mikrokreditbank turizmni rivojlantirish maqsadida, yangi iste’mol kreditlarini taqdim etadi!
09.07.2018
9.07.2018 “Mikrokreditbank” aksiyadorlik tijorat-banki Mamlakatimizda ichki va tashqi turizmni rivojlantirish maqsadida, aholi uchun qulay bo‘lgan yangi iste’mol kreditlarini taqdim etadi! O‘zbekiston bo‘ylab sayohat qilish uchun – 18 oy muddatga eng kam oylik ish haqining 50 barobarigacha bo‘lgan miqdorida; Xorijiy davlatlarga sayohat qilish uchun – 24 oy muddatga eng kam oylik ish haqining 100 barobarigacha bo‘lgan miqdorida iste’mol kreditlari ajratiladi. Kredit olish uchun zarur bo‘lgan hujjatlar: - fuqaroning pasport nusxasi; - kredit oluvchining oxirgi 12 oy mobaynidagi daromadlari to‘g‘risida ma’lumotnoma; - jismoniy shaxs kafilligi (kafilning pasporti nusxasi, oxirgi 12 oy mobaynidagi daromadlari to‘g‘risida ma’lumotnoma). MIKROKRЕDITBANK BILAN MAQSADINGIZ SARI DADIL QADAM TASHLANG! Qo‘shimcha ma’lumot uchun: tel.: (0371) 202-99-99 (1035) www.mikrokreditbank.uz Xizmatlar letsenziyalangan.   Bank matbuot xizmati