Mikrokreditbank yangi Call-Center xizmatini ishga tushirdi.
28.08.2009
28.08.2009      Mikrokreditbank ochiq aksiyadorlik tijorat banki o’z mijozlariga bankning barcha xizmat turlari xaqida tezkor masofaviy ma’lumotlar olish uchun  Aloqa-Markazini ishga tushirdi.      Endilikda telefon orqali bank xizmatlari to’g’risida to’liq ma’lumotlarga ega bo’lish, zaruriyat tug’ilganda kerakli bank bo’limi xodimi bilan aloqada bo’lish hamda ishonch telefoniga bog’lanish imkoniyatiga ega. Bu yerda quyidagi ma’lumotlarni olish mumkin:          • Omonatlar bo’yicha;          • Kreditlash turlari va shartlari haqida batafsil ma’lumot;          • Pul o’tkazmalari va chet el valyutalari bilan bog’liq xizmatlar haqida;          • Yuridik va jismoniy shaxslar uchun plastic kartochkalar haqida;          • Interaktiv xizmatlar: “Mijoz-Bank”, “SMS-Bank”, “Internet-Bank” haqida;          • Bank haqida.      Kerakli ma’lumotlarni olish uchun telefoningiz tonal (tugmali) funksiyaga ega bo’lishi lozim.Ma’lumotlarni tanlash kerakli telefon tugmasini bosish yo’li bilan amalga oshiriladi.