Трастбанк хусусий акциядорлик банкининг барча банк хизматлари марказлари ва улар қошидаги чакана амалиёт кассалари, халқаро пул ўтказмалари шахобчалари иш фаолияти вақтинча тўхтатилади.
Банк мижозларининг санитария-эпидемиологик осойишталиги ва хавфсизлигини таъминлаш, шунингдек мамлакатимизда коронавирус инфекцияси (COVID-19) тарқалишининг олдини олишга қаратилган карантин режими жорий этилиши муносабати билан жорий йилнинг 31 мартидан бошлаб, “Трастбанк” хусусий акциядорлик банкининг барча банк хизматлари марказлари ва улар қошидаги чакана амалиёт кассалари, халқаро пул ўтказмалари шахобчалари иш фаолияти вақтинча тўхтатилади.
Аҳолига хизмат кўрсатиш банкнинг филиаллари қошидаги валюта айирбошлаш шахобчалари, чакана амалиёт кассалари ва халқаро пул ўтказмалари шахобчалари орқали амалга оширилади.
Трастбанк юзага келган санитария-эпидемиологик вазиятни тўғри қабул қилишингизни ҳамда вазиятга масъулият билан ёндашишингизни сўраб қолади!