Moliya dunyosida muhim voqea
Toshkentda "O'zbekiston Respublikasi Kapital bozorini rivojlantirish agentligi" tomonidan tashkil etilgan "Mamlakat iqtisodiyotini rivojlantirishda kapital bozorning tutgan o'rni" mavzusida xalqaro konferensiya bo'lib o'tdi.
Nufuzli anjumanda jahonning yirik investitsiya kompaniyalari va moliya institutlarining 200 dan ortiq vakillari, jumladan Bloomberg, Citibank, London Stock Exchange va boshqa moliya muassasalari ishtirok etdi.
"Asaka" bank tadbirning "oltin homiysi" hisoblanadi. Konferensiyada boshqaruv Raisi o'rinbosari B.Abdullayev, Bankning biznes va tezkor modeli transformatsiyasi bo’yicha konsalting loyihasi rahbari D.Jafarova va bank xodimlari qatnashdi.
Asakabank “Asakabank” AJ – pul mablagʻlaringizni jamgʻarish va koʻpaytirish kafolati!
1995-yildan boshlab “Asakabank” Oʻzbekiston bank xizmatlari bozorida yetakchi pozitsiyalarni mustahkam egallab kelmoqda hamda oʻz tajribasi va quvvatini har kuni oʻz mijozlarining turmushi va qulayligi uchun zamonaviy mahsulotlar va xizmatlar yaratishga safarbar etmoqda!
- Manfaatli omonatlar;
- Qulay shartlardagi kreditlar;
- Bank kartalarini ochish.
Bank sizning choʻntagingizda!
“Asakabank” mobil ilovasini oʻrnatib oling va mablagʻlaringizni uydan chiqmasdan onlayn rejimda boshqaring!