Номинация ғолиблари аниқланди
01.02.2016 Ўзбекистон Республикаси Президентининг “Аҳолининг омонатларини жалб қилиш бўйича республика тижорат банклари ўртасида танлов ўтказиш тўғрисида”ги 2008 йил 31 октябрдаги Қарорига мувофиқ республика тижорат банклари ўртасида 2015 йил якунларига кўра аҳоли бўш пул маблағларини банклардаги омонатларга жалб қилиш бўйича танлов ўтказилди. Танлов ғолибларини тантанали тақдирлаш маросими Ташкилий қўмита раиси – Ўзбекистон Республикаси Марказий банки раиси Ф.Муллажонов бошчилигида Ўзбекистон банклари Ассоциациясида бўлиб ўтди. Танловда “Пластик карточкалар асосида ойлик иш ҳақи лойиҳаларини амалиётга жорий этиш бўйича энг яхши банк филиали” номинациясида  1-ўрин АТБ “Микрокредитбанк”нинг Косон филиали, 2-ўрин “Трастбанк” ХАБ Амалиёт бошқармаси, 3-ўрин АТБ “Ўзсаноатқурилишбанк”нинг Қашқадарё вилоят минтақавий филиали ғолиб деб эътироф этилдилар. Ушбу нуфузли номинациянинг барча ғолибларини Банкимиз раҳбарияти ҳамда “Трастбанк” ХАБ жамоаси номидан муборакбод этамиз.