O‘zbekiston Respublikasi Bank-moliya akademiyasida - o`quv seminar
Toshkent shahar Singapur menedjmentni rivojlantirish  institutida O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki, O‘zbekiston banklar uyushmasi hamda Toshkent shahar Singapur menedjmentni rivojlantirish  instituti bilan hamkorlikda  Tijorat banklarida yangi bank xizmatlari turlari va sifatini oshirish yo‘llari” mavzusida o‘quv seminari tashkil etildi.
Mazkur seminar O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2010-yil 26-noyabrdagi №PQ-1438 sonli «2011-2015-yillarda respublika moliya-bank tizimini yanada isloh qilish va barqarorligini oshirish hamda yuqori halqaro reyting ko‘rsatkichlariga erishishning ustuvor yo‘nalishlari to‘g‘risidagi»gi qaroriga asosan  tashkil etildi.
Ushbu o‘quv seminarda  ATB “Qishloq qurilish bank”ning G’aznachilik departamentining  3 nafar xodimi ham o‘z malakalarini oshirib, maxsus sertifikatlarni qo‘lga kiritdilar.