JET: 20 millionlik omonatdan qaysi bankda eng katta foyda olish mumkin? Batafsil
Octobank Oʻzbekistondagi onlayn-nashrlarda yoritilishi bo'yicha TOP-5 bank qatoriga kirdi
Index marketing agentligi 2025-yil boshidan 15-martgacha mamlakat internet OAVlarida bank faoliyatiga bag'ishlangan nashrlar sonidan kelib chiqib tadqiqot o'tkazdi.
Octobank Oʻzbekistondagi barcha xususiy banklar orasida onlayn OAVdagi nashrlar soni boʻyicha top-5 talikka kirdi. Reytingda Oʻzbekiston onlayn OAVdagi nashrlar hisobga olindi, ijtimoiy tarmoqlar va Telegram e’tiborga olinmadi. Octobank 107 ta maqola bilan kuchli beshlikdan o'rin olgan.
«Biz uchun OAV larda eslatib o'tilgan mahsulotlar mijozlar uchun qanchalik qiziqarli va foydali ekanligining ko'rsatkichidir. Bu reyting bizga yetakchilar, mamlakat biznes landshaftini shakllantirganlar orasidagi o‘rnimizni baholashga va ular orasida qayerda turishimizni tushunishga yordam beradi. Biz mijozlarimizning hayotini yanada qulaylashtiradigan bank yaratmoqdamiz hamda biz haqimizda internet makonida qaydlar oshib borgan sari, odamlar biz va mahsulotlarimiz haqida shunchalik ko‘p ma’lumotga ega bo‘lishadi», — dedi Octobank Ijro Apparati rahbari Komiljon Saidov.
Octobank — texnologik bank boʻlib, 20 yildan ziyod vaqt mobaynida mijozlarga qulay va sifatli servis taqdim etib kelmoqda. Bankning mijozlar bazasi 3 milliondan ortiq jismoniy shaxslar va 2500 dan ortiq korporativ mijozlarni oʻz ichiga oladi.
Index — Oʻzbekistondagi nufuzli marketing agentligi.