SIZNING VAZIFALARINGIZ:
01.04.2021
Loyiha bilan bog‘liq bo‘lgan risklarni boshqa banklar o‘rtasida taqsimlash uchun sindisiyalashtirilgan kreditlashni tashkil etish, takomillashtirish va muvofiqlashtirish;Yirik investision loyihalarni moliyalashtirishni strukturalashBo‘lim faoliyati ustidan rahbarlikni va bo‘limga yuklatilgan vazifalarning bajarilishi bo‘yicha ishlarni amalga oshiradiKorporativ markazlar va filiallardagi xodimlar ish faoliyati davomida yuzaga kelgan savollari yuzasidan tegishli ko‘rsatmalar beradi
NOMZODDAN QUYIDAGILAR TALAB ETILADI:Oliy ma'lumot (iqtisodiy yo‘nalishda);Loyihalarni moliyalashtirish sohasida (yuridik shaxslarni kreditlash) 1 yildan 5 yilgacha bo‘lgan ish tajribasi;O‘zbek, rus, ingliz tillarini mukammal bilish;Komp'yuterning faol foydalanuvchisi (MS Office, MS Project);IABS tizimi bilan ishlashni bilishi;Yozma va og‘zaki muzokara olib borish ko‘nikmasi;"Due diligence", KYC, AML bo‘yicha ko‘nikmalar;Moliyaviy savodxonlik.