JET: Moped va skuterga haydovchilik guvohnomasini qanday olish mumkin? Batafsil
TBC Bank Toshkentda test rejimi uchun ikkita punktni ochdi
TBC Bank Toshkentda test rejimida ikkita punktni ochdi. Ulardan biri Mirzo-Ulug'bek tumanida (Shahrisabzskaya ko'chasi, 5), ikkinchisi Yunusobodda (Amir Temur shoh ko'chasi, 118/1) joylashgan. Shahrisabzskaya filiali xodimlari hali ham sinov rejimida ishlashlarini, ammo iyun oyining oxiridan beri bo'lgani kabi nafaqat "do'stlar va oila a'zolari" uchun, balki hamma uchun ishlashlarini aytishdi. va uni kuryer orqali etkazib berish orqali oling yoki filiallardan birida o'zingiz qabul qiling. Avval e'lon qilinganidek, TBC Bankning O'zbekistondagi filiallari bank filiallariga qaraganda ko'proq Apple do'konlariga o'xshaydi: Shuningdek, filial xodimlari ushbu dasturda hali ham barcha imkoniyatlar mavjud emasligini, ammo yaqin oylarda mikrokreditlarni va boshqa ko'p narsalarni masofadan turib olish imkoniyati mavjudligini ta'kidladilar. Siz turli xil xizmatlar uchun to'lovlarni amalga oshirishingiz bilan birga, kartadan kartaga pul o'tkazing (HUMO dan HUMO ga foizsiz).
• Omonatlar va jamg'arma — yiliga 26% gacha daromad;
• Garovsiz va kafilliksiz kredit — 100 mln so'mgacha: javobi 1 minutda;
• Salom Card — 1000 so'mdan boshlab kartadagi pul uchun yillik 12% mukofot;
• Osmon Card kredit kartasi —  istalgan xarid uchun 55 kungacha foizsiz muddat;
• Pul o'tkazmalari va to'lovlar — bankka bormasdan, onlayn.