«Туронбанк» АТБ истеъмол кредитини таклиф этади.
01.02.2017
«Туронбанк» АТБ Ўзбекистон Республикаси фуқароларига (жисмоний шахсларга) истеъмол эҳтиёжларини қондириш мақсадида Ўзбекистонда ишлаб чиқарилган товарлар (ишлар, хизматлар) сотиб олиш учун Истеъмол кредитини таклиф этади. Кредит миқдори: амалдаги ЭКОИҲнинг 10 баробаридан 300 баробаригача миқдорда; Кредит муддати: 3 йилгача; Фоиз ставкалари:  № Бошланғич бадал миқдори Йиллик фоиз ставкаси 1. 0% 20% 2. 25%дан - 35%гача 16% 3. 35%дан - 50%гача 14% 4. 50% ва ундан юқори 12% Кредит расмийлаштириш учун талаб қилинадиган ҳужжатлар: Яшаш жойидан оила таркиби тўғрисида маълумотнома; Кредит олувчи (даромади етарли бўлмаса, биргаликда қарз олувчилар)нинг паспорт нусхаси (асли кўрсатилади); Кредит олувчи (даромади етарли бўлмаса, биргаликда қарз олувчилар) охирги 12 ойлик даромадларини тасдиқловчи ҳужжатлар. Товар (ишлар ёки хизматлар) сотиб олиш ҳисоб-шартнома. Қарздор томонидан тақдим қилинадиган таъминот тури бўйича ҳужжатлар;