2018 йилнинг 7 июнь куни Учтепа туманида «InfinBANK» Акционерлик-Тижорат банкининг янги филиалининг тантанали очилиш маросими бўлиб ўтди.
Ўзбекистон Республикаси Президентининг “Банк хизматларининг оммабоплигини ошириш бўйича қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги Қарорини бажариш мақсадида, Тошкент шаҳрининг Учтепа туманида янги филиал очиш ҳақидаги қарор қабул қилинди.
«InfinBANK» филиали Ширин ва Катта Хирмонтепа кўчаларнинг кесишувида жойлашган бўлиб, шаҳар аҳолисига, ҳусусий бизнес ва тадбиркорлик субъектларига замонавий банк хизмат кўрсатиб боради, шу билан бирга, филиалнинг очилиши янги ишчи ўринларнинг яратилишига сабабчи бўлди. Шуни қайд этиш лозимки, янги филиал дизайни замонавий архитектура талабларига жавоб беради ва уйғунлик билан шаҳарнинг умумий ансамблига мос келди.
Олдинга қўйилган стратегияга амал қилган ҳолда, АТБ “InfinBANK” халқаро молиявий ташкилотлар билан муносабатларни мустаҳкамлашни давом эттирмоқда ва банк хизматларини кўрсатиш соҳасида замонавий ҳамда инновацион технологиялардан фойдаланмоқда.
Ёшларга тақдим этилаётган катта имкониятларни инобатга олиб, Учтепа филиалига ёш, фаол ва малакали мутаҳассислар жалб қилинди.
АТБ “InfinBANK”га ҳуш келибсиз!