UnionPay International va Uzcard to’lov tizimlarining infratuzilmalarida qabul qilinadi
5.11.2021  Mikrokreditbankning yuridik shaxlar va yakka tartibdaga tadbirkorlik bilan shug’ullanuvchi mijozlarga mo’ljallangan Kobeyjing kartasi bilan Siz bir vaqtning o`zida milliy hamda xorijiy valyutadagi to’lovlarni amalga oshirish imkoniga egasiz. -         UzCARD va UnionPay tizimida ishlovchi kobeyjing kartasi foydalanuvchiga kartadan O‘zbekiston hududida va 170 ta  xorijiy davlatda foydalanish imkoniyatini beradi, jumladan xorijiy davlatlarga xizmat safarlarida bankomatlar orqali naqd mablag’larni yechish mumkin. -         Ushbu karta bilan barcha operatsiyalar karta foydalanilgan mamlakat valyutasida amalga oshiriladi. Kobeyjing Plastik kartochka — ish xaqi to`lashning qulay mеxanizmi. UzCARD va UnionPay tizimida ishlovchi kobeyjing kartasi orqali mijozlarga ish haqini qulay va ishonchli saqlash, olish va o`tkazish yo`llarini taklif qiladi; Plastik kartochka xisob varaqingizga ish xaqi va unga tеnglashtirilgan to`lovlarni naqdsiz ko`rinishda o`tkazishingiz mumkin. Korporativ karta rasmiylashtirish kerakli hujjatlar ro’yxati: ·         Korporativ karta va karta hisobraqamini ochish arizasi; ·         Korporativ karta ochilayotgan xodimning passport nusxasi; ·  Karta saqlovchisining anketasi. Kartani rasmylashtirish: uch bank ish kunida amalga oshiriladi, miqdori – 35 ming so‘m