Энди Европа мамлакатлари (31 та давлат) да бўлиб турган Трастбанк мижозлари пул ўтказмаларини тўғридан-тўғри “Золотая Корона” (KoronaPay бренди) хизмати орқали МДҲ давлатларига жўнатиш имконияти пайдо бўлди.
02.06.2020
Бизнинг географиямиз кенгайди – энди Европа мамлакатлари (31 та давлат) да бўлиб турган Трастбанк мижозлари пул ўтказмаларини тўғридан-тўғри “Золотая Корона” (KoronaPay бренди) хизмати орқали МДҲ давлатларига жўнатиш имконияти пайдо бўлди.
Пул ўтказмасини мобил илова орқали жўнатиш мумкин. Мобил илова орқали Европадан амалга оширилган ўтказмаларга комиссия ечилмайди. Пул ўтказмаларини қабул қилувчилар пул маблағларини банк картасига ўтказишлари ёки “Золотая Корона” инфратузилмасида нақд пул кўринишида олишлари мумкин.
«Золотая Корона» тизимидан сизга жўнатилган пул ўтказмаларини масофадан туриб KoronaPay мобил иловаси ҳамда koronapay.com интернет сайти орқали Трастбанкнинг Uzcard ва Humo карталарига тезкорлик билан ўтказиб олишингиз мумкин.