Янги валюта айирбошлаш шахобчаси очилди
Давлатимиз раҳбарининг 2018 йил 23 мартдаги “Банк хизматлари оммабоплигини ошириш бўйича қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги қарори ижросини таъминлаш ва банк истеъмолчиларининг ҳуқуқларини ҳимоя қилиш механизмларини янада такомиллаштириш мақсадида, “Трастбанк” хусусий акциядорлик банки ўз инфратузилмалари тармоғи ва хизматлари кўламини бевосита кенгайтирмоқда. Хусусан, 2018 йилнинг 27 июлидан бошлаб аҳолига қулайлик яратиш мақсадида, “Дархон” филиали ҳузуридаги “Бектемир” мини-банки қошида янги валюта айирбошлаш шахобчаси ўз фаолиятини бошлади. Валюта айирбошлаш шахобчаси соат 9.00 дан 18.00 гача тушликсиз ишлайди. Бугунги кунда банкнинг валюта айирбошлаш шахобчалари сони 22 тани ташкил этмоқда. Банкнинг валюта айирбошлаш шахобчаси манзили: “Бектемир” мини-банки: Тошкент шаҳри, Бектемир тумани, Х.Бойқаро кўчаси, 35-уй. Телефон: (371) 295-04-70