Туронбанк аҳоли учун қулай ва жозибали шартларда «Орзу» -муддатли омонатини таклиф этади. Омонатга йиллик 19% миқдорида даромад тўланади. Омонатга пул маблағлари нақд ва нақдсиз пул кўринишида миллий валютада 3 йил муддатга қабул қилинади. Омонатга 1 млн. сўмдан кам бўлмаган миқдорда қўшимча маблағлар кирим қилиш имконияти ҳам мавжуд. Энг асосийси, омонат муддатидан олдин қайтариб олинганда, омонат учун ҳисобланган ҳар икки ойлик фоизлар сақланиб қолинади. «Туронбанк» АТБда аҳоли омонатларининг бутлигини таъминлашни кафолатлаш мақсадида омонат операцияларини амалга оширишда мижозларни бармоқ изи орқали биометрик идентификациялаш тизимидан кенг фойдаланиб келинмоқда. Пировардида, омонат операцияларини омонатчининг иштирокисиз амалга оширилмаслиги 100 %га кафолатланган. “Орзу” - Cизнинг ҳақиқий орзуингиздаги омонатдир!